Pierścionki zaręczynowe z perłą - Roren

Zaręczyny to wyjątkowy moment, który pamięta się przez całe życie. Ten niezwykły gest wyraża miłość, bywa zwieńczeniem wielu lat związku i zarazem podkreśla chęć rozpoczęcia nowego etapu związanego z wzięciem ślubu i chęcią założenia rodziny. Obowiązkowym elementem każdych zaręczyn jest wręczenie ukochanej kobiecie pierścionka zaręczynowego -  z perłą, diamentem, rubinem czy szmaragdem. 

Zaręczyny znane są w wielu kulturach i religiach od dawna. Obecną formę jednak przyjęły niespełna 90 lat temu. Pierwsze pierścionki zaręczynowe zrobione były z drutu lub stopów metali, a na piękne, bogato zdobione mogli pozwolić sobie jedynie zamożni przedstawiciele wyższych sfer. W obrządku polskim zaręczyny zwano ,,zrękowinami” i poprzedzały one rychłe zaślubiny. Współcześnie coraz większą popularnością cieszą się wyjątkowe zaręczyny - im bardziej oryginalne, tym lepiej. Wielu panów decyduje się oświadczyć na zagranicznym urlopie, w pięknej, romantycznej scenerii lub w miejscu pierwszej randki. Obowiązkowym elementem każdych zaręczyn jest wręczenie pierścionka. 

Perła - symbol kobiecości i elegancji

Wybór pierścionka zaręczynowego to bardzo ważna kwestia. Powinien być on bowiem ponadczasowy, pasować idealnie na palec serdeczny ukochanej, być wygodny w noszeniu oraz wyjątkowy, jak wybranka naszego serca. Szeroka oferta sklepów jubilerskich przyprawić może o zawrót głowy. Znaleźć w nich można bowiem modele złote i srebrne, z rozmaitymi kamieniami szlachetnymi, w różnej cenie i rozmiarze.    

Ponadczasową, elegancką i bardzo modną propozycję stanowią pierścionki zaręczynowe z perłą. Klejnoty te symbolizują bowiem miłość, delikatność, niewinność, a w przeszłości uważane były za atrybut damy. Perły podkreślą kobiecość przyszłej narzeczonej, gdyż są wyrazem wdzięku oraz zmysłowości. Obdarowanie kogoś wykonaną z nich biżuterią wyraża oddanie, honor, lojalność, jak również chroni przed złem. 

perły

Pierścionek zaręczynowy z perłą - wyraź swoją miłość

Perły jako naturalne twory odznaczają się wyjątkowością, mając w sobie coś bardzo tajemniczego. Ze względu na swój elegancki i ponadczasowy wygląd pasować będą każdej kobiecie, sprawdzając się doskonale zarówno u młodych pań, jak i tych starszych. O niezwykłości pereł świadczy fakt, że mogą one przyjmować najróżniejsze kształty i kolory - od bieli, po wersje kremowe, mleczne z poświatą różową, niebieską czy srebrzystą. Pierścionek zaręczynowy z perłą Roren z pewnością przypadnie do gustu Twojej wybrance serca, będąc nie tylko pięknym, ale także nieprzeciętnym i niebywale zjawiskowym. 

Perła w otoczeniu złota czy srebra stanowi niebanalną kompozycję, która zachwyci niejedną kobietę swoim gustownym wyglądem i niecodziennością. Pasując do pań o wyjątkowej duszy pierścionki zaręczynowe z perłą Roren to gwarancja wysokiej jakości i precyzji wykonania. W ofercie marki znaleźć można modele proste, o ponadczasowej formie, emanujące elegancją i klasą, a także nietuzinkowe, w których perła otoczona jest kamieniami szlachetnymi. To wybór na lata, dlatego powinno stawiać na sprawdzone warianty, które będą doskonale wyglądać przez bardzo długi czas.