Moda śluba 2022 na Ten Dzień

Twój Wielki Dzień zbliża się wielkimi krokami? Data ślubu jest już postanowiona, jednak nie masz jeszcze idealnej dla siebie kreacji ślubnej? Spokojnie, mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci wybrać suknię w sam raz dla Ciebie.

Suknie ślubne

Kreacja ślubna to jedyna, niepowtarzalna rzecz, która zdarza się kobiecie zazwyczaj raz w całym życiu. W tym wielkim dniu nic dziwnego, że pragniesz wyglądać jak królowa i nosić na sobie najpiękniejszą i najmodniejszą kreację zgodną z obowiązującymi trendami. Sprawdź poniżej, jak dobrać do siebie suknię tak, aby jej noszenie było nie tylko efektywne, ale także wygodne.

Stylowe kreacje ślubne 2022

Jeśli uwielbiasz style boho czy vintage i nosisz je na co dzień, być może chciałabyś również ubrać się w suknię ślubną o podobnej stylistyce. W tym roku na szczęście suknie w stylach boho i vintage są nadzwyczaj modne, dlatego dzięki temu na pewno najłatwiej będzie Ci znaleźć coś w sam raz dla siebie.

Jaka kolorystyka ma znaczenie w 2022?

Projektanci założyli, że najmodniejsze kreacje ślubne w tym roku będą posiadały pastelowe odcienie. Jeśli w swoim wielkim dniu chcesz wyglądać naprawdę modnie, zrezygnuj z materiałów sukni, które są połyskliwe. Zapomnij też o czerwonych kreacjach, ponieważ one w tym roku są zdecydowanie passe. Projektanci postawili na odcienie bieli, ale także inne cieliste kolory. Z powodzeniem możesz więc połączyć też kolory bieli z beżami czy nawet kolorem ecru. Ładnie będzie się komponowała suknia z zastosowaną bielą na dole, a delikatnym beżem na górze sukni.

Jakie fasony 2022?

W 2022 roku najmodniejsze fasony to zarówno te minimalistyczne, będące kontrastem do klasycznej "małej czarnej", jak i style rybka, tudzież długie suknie aż do ziemi. Jednak mniej przejmuj się modnym fasonem, ponieważ powinien być on dopasowany do Twojej figury i zdecydowanie podkreślać Twoje atuty. Jeśli wybierzesz inny fason, ten trend z powodzeniem możesz zastąpić innymi, które także są teraz w modzie.

Delikatne zdobienia kreacji ślubnej

Delikatne ozdobienia sukni są jak najbardziej na topie. Postaw na delikatne hafty, wszyte tu i ówdzie w sukni. Możesz także pokusić się o umieszczone sztuczne perełki na elementach Twojej kreacji. Delikatne, przemyślane i z rozwagą umieszczone na pewno pozwolą Ci na pokazanie się w przepięknym stroju.

Moda ślubna 2022 - postaw na zmysłowość, prostotę i elegancję

W połączeniu ze stylem minimalistycznym świetnie sprawdzi się kolor ecru, albo bardzo modne rozcięcia na plecach lub na dekolcie. Proste i długie suknie, o lekko rozkloszowanym dole, w połączeniu z nieco dłuższymi rękawami, delikatnie rozbufonowanymi, świetnie dopełnią zwiewnego, pełnego zmysłowości i elegancji wizerunku. Z kolei styl rybka świetnie połączy się z haftami umieszczonymi na rękawach lub dekolcie kreacji ślubnej.

Ten wielki dzień...

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pozwolą Ci uzyskać wymarzony efekt Twojej sukni ślubnej, w której będziesz czuła się naprawdę wyjątkowo, a której wspomnienie pozostanie z Tobą na długo po uroczystości.

Artykuł partnera