Aloes do picia - ranking

Zapobiega procesom starzenia się skóry, wspomaga układ odpornoścowy i pokarmowy. To tylko niektóre właściwości niezwykle popularnego ostatnio napoju, czyli aloesu do picia. Jego pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu został udowodniony na podstawie licznych badań i obserwacji. Jest zawarty w wielu produktach kosmetycznych, a jego medyczne właściwości znane są już od wieków. Obecnie podawany jest w wielu postaciach, jako składnik kremów, w kapsułkach, żelach oraz napojach. Ta ostatnia forma jest najbardziej popularna, dlatego też powstał ten ranking na aloes do picia. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Aloes do picia - właściwości zdrowotne

Aloes działa pozytywnie przede wszystkim na układ pokarmowy. Wspomaga prawidłowe wchłanianie witamin, łagodzi zaburzenia trawienne, a także przyspiesza proces metabolizmu, dlatego jest polecany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Ta roślina działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz przyspiesza proces gojenia się ran. Znane są także jego właściwości nawilżające. Aloes zapobiega także procesom starzenia się skóry. Pozytywnie wpływa na kondycję skóry i włosów, jest polecany osobom, które mają problemy z trądzikiem lub łupieżem.

Aloes do picia - ranking

W oparciu o dostępne na rynku produkty przygotowano ranking na najlepszy aloes do picia. Przyjrzyjmy się mu dokładniej.

1. DuoLife Aloes

Niekwestionowany lider najpopularniejszych aloesów do picia. Produkt firmy DuoLife zawiera wiele składników naturalnych, w tym sok oraz z miąższ z tej rośliny. Ciekawym dodatkiem jest miód wielokwiatowy oraz oregano, które dodatkowo wpływają na kondycję włosów i odżywiają organizm. Dr Piotr Kardasz wypowiada się o DuoLife Aloes w następujący sposób:

"Aloes to roślina, która od tysięcy lat jest znana i stosowana w medycynie naturalnej. Jej działanie jest bezcenne dla osób zmagających się z wynikającym z zanieczyszczenia organizmu osłabieniem, zachwianą gospodarką wodną oraz borykających się z uporczywym cellulitem czy zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej. DuoLife Aloes to produkt w pełni naturalny, który pozwoli przywrócić organizmowi pełną harmonię".

DuoLife Aloes

Zwycięzca naszego rankingu - DuoLife Aloes. Fot. https://duoaloes.pl/

2. Aloes Alter Medica

Drugie miejsce zajmuje produkt firmy Alter Medica. Jego zaletą jest wyjątkowo naturalny skład - 100% soku z liści aloesu. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego. Dostępny jest w litrowej butelce. Zalecane dzienne spożycie tego preparatu to 50 ml przed posiłkiem rozcieńczone z wodą w stosunku 1:1.

3. Prima Aloes

Preparat firmy Laboratoria Natury charakteryzuje się zawartością naturalnych składników. Ma postać delikatnego żelu. Poleca się go osobom, które chcą się pozbyć z organizmu toksyn oraz zbędnych kilogramów. Proces produkcji tego napoju został tak dostosowany, by zachować jak najwięcej dobroczynnych właściwości aloesu.

4. Aloe Vera LR

Kolejny produkt zawiera miąższ z liści Barbadensis Miler, specjalnej odmiany aloesu z upraw w USA i Meksyku. Produkcja jest ściśle kontrolowana po to, by skład soku był naturalny. Zawiera dodatkowo miód wielokwiatowy oraz witaminę C, dzięki czemu łatwiej łączy się z innymi składnikami.

5. AloeVital

Napój firmy Oleofarm może poszczycić się naturalnym składem. Zaleca się spożywanie tego preparatu na godzinę przed posiłkiem. Posiada gęstą konsystencję, więc można go również stosować bezpośrednio na skórę. Wspomaga przemianę materii i pozytywnie wpływa na układ pokarmowy.

Aloes to składnik, który ma bardzo szerokie zastosowanie oraz wiele właściwości leczniczych. Warto zatem zadbać o jego regularne spożywanie. Ranking na aloes do picia przedstawia 5 najpopularniejszych napojów dostępnych na rynku. Ważne, by wybrać taki, który zawiera składniki mineralne i pozytywnie wpłynie na nasz organizm.