Aplikacja Mój Orange – dlaczego warto z niej korzystać?

Mój Orange to aplikacja na telefon, która przyda się praktycznie każdemu użytkownikowi usług od pomarańczowego operatora. Wygodne zarządzanie kontem i usługami, szybkie płatności i zakupy oraz proste rozwiązywanie ewentualnych problemów – to najważniejsze funkcjonalności Mój Orange. W aplikacji znajdziesz również atrakcyjne bonusy i najlepsze oferty. Sprawdź, co warto wiedzieć o aplikacji Mój Orange.

Czym jest aplikacja Mój Orange?

Mój Orange to bezpłatna aplikacja na telefon przeznaczona dla osób, które używają usług Orange. Przyda Ci się nie tylko wtedy, gdy korzystasz z abonamentu komórkowego tego operatora, lecz także, jeśli masz internet, pakiet usług, czy telefon na kartę. Jeżeli chcesz mieć wszystko pod ręką na smartfonie, aplikacja jest znacznie wygodniejszą opcją niż logowanie się do konta Orange przez stronę internetową.

Funkcjonalności Mój Orange – aplikacji na telefon o dużych możliwościach

Dzięki aplikacji Mój Orange możesz między innymi:

  • - Podejrzeć najważniejsze informacje dotyczące Twojego konta i usług (np. sprawdzić zużycie pakietu GB, aktywne usługi dodatkowe, czy terminy płatności za usługi i sprzęt na raty);

  • - Sprawdzić i opłacić faktury – możesz to zrobić BLIKIEM lub podpiąć kartę płatniczą;

  • - Włączać i wyłączać dodatkowe usługi i pakiety;

  • - Zarejestrować lub doładować numer na kartę. Użytkownik telefonu dostaje bonusowe 10 GB po każdym doładowaniu przez aplikację Mój Orange.

  • - Załatwić wiele spraw (m.in. składać reklamacje, zgłaszać problemy techniczne, zlecać diagnostykę usług czy łączyć się z konsultantem bez konieczności weryfikacji).

  • - Zarządzać sieciami Wi-Fi (np. zmieniać hasła oraz nazywać sieci i wygodnie udostępniać je gościom).

Bonusy i wygodne zakupy w Mój Orange – aplikacja pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

Korzystasz z e-faktury w Orange? Jeśli przynajmniej raz w miesiącu zalogujesz się do aplikacji Mój Orange lub do konta na stronie Orange.pl, otrzymasz rabat 5 zł/miesiąc. Zostanie on naliczony automatycznie po logowaniu.

Co środę w zakładce „Dla Ciebie” w Mój Orange znajdziesz też atrakcyjne bonusy do odbioru i promocyjne oferty. Będą to na przykład dodatkowe GB, zniżki na urządzenia i usługi, czy promocje przygotowane przez partnerów operatora.

Przez aplikację Mój Orange zrobisz również zakupy w Sklepie Orange – dostępny jest szeroki wybór smartfonów i innych urządzeń oraz akcesoriów w dobrych cenach. W każdej chwili masz także dostęp do statusu i szczegółów zamówienia. A może chcesz sprawdzić, kiedy kończy Ci się umowa lub ją przedłużyć? Albo dokupić dodatkową usługę? To również będzie bardzo proste i wygodne z Mój Orange.

Jak skorzystać z aplikacji Mój Orange?

Żeby zacząć przygodę z Mój Orange:

  • - Pobierz aplikację z Google Play lub App store;

  • - Zarejestruj się adresem email, który podałeś operatorowi i ustaw silne hasło;

  • - Potwierdź rejestrację, klikając w link z wiadomości od Orange;

  • - Zaloguj się powyższymi danymi i korzystaj z wszystkich funkcjonalności aplikacji Mój Orange.

Dzięki opcji Szybki Podgląd możesz natomiast sprawdzić najważniejsze informacje o swoim numerze telefonu i usłudze, z której korzystasz także wtedy, gdy umowa jest zawarta na inną osobę. Wystarczy, że wpiszesz numer telefonu. Więcej informacji o aplikacji Mój Orange znajdziesz na stronie: www.orange.pl/aplikacja-moj-orange/dla-ciebie.

Artykuł sponsorowany