Kosmetyki samochodowe ADBL - polska jakość, która zachwyca

Kto powiedział, że profesjonalne środki do pielęgnacji samochodu muszą być drogie? Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków samochodowych, które wyróżniają się nie tylko doskonałym składem, ale też rozsądną ceną. Świetnym przykładem jest polska marka ADBL, której produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów czterech kółek. 

Jakie produkty ADBL wybrać? 

Na pewno już nie raz słyszałeś o magicznej sile glinkowania. Tego typu zabieg pozwala usunąć najmniejsze zabrudzenia z karoserii samochodu. Dzięki temu, późniejsze woskowanie przynosi lepsze efekty, a samochód wygląda jak nowy. Firma ADBL oferuje produkt, który zastąpi tradycyjną glinkę. Specjalny ręcznik z warstwą polimeru zapewnia szybkie i bezpieczne usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń jak np. żywicy, pyłu z asfaltu czy resztek smoły. Po dokładnym umyciu samochodu, moczymy ręcznik w wodzie lub roztworze z dodatkiem płynu do mycia, a następnie bez zbędnego nacisku usuwamy wszystkie niedoskonałości. 

Jeśli więc chciałeś już od dawna zdecydować się na glinkowanie swojego samochodu, ale tradycyjna glinka do Ciebie nie przemawia, ręcznik ten jest świetną alternatywą. 

kosmetyki samochodowe

Czas na wosk - jakie produkty ADBL się sprawdzą? 

Wspomnieliśmy już o glinkowaniu, ale żeby samochód znowu zaczął wyglądać, jakby wyjechał z salonu, trzeba pomyśleć o woskowaniu. W sklepie Motogo dostępnych jest wiele rodzajów wosków, jednak my dzisiaj polecimy ten w płynie marki ADBL. Dlaczego akurat ten produkt? Przede wszystkim środek ten jest łatwy w aplikacji i szybko się utwardza. Efekt końcowy, jaki daje, można bez problemu porównać do twardych wosków w paście. Dzięki temu możesz cieszyć się głębią koloru i połyskiem, a jednocześnie zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy rozpylić produkt na suchy lakier, a następnie przetrzeć mikrofibrą. 

Produkty ADBL do zadań specjalnych 

Kiedy już sięgamy po profesjonalne produkty, zazwyczaj mamy do czynienia z poważnymi zabrudzeniami, z którymi nie poradzą sobie zwykłe środki. Dlatego też firma ADBL wychodzi naprzeciw z wieloma płynami APC PRO. Są to bardzo silne środki, które poradzą sobie z najcięższymi zanieczyszczeniami. Zdecydowanym plusem jest to, że mimo ogromnej siły, produkty te są bezpieczne dla czyszczonej powierzchni. 
Kosmetyki PRO również dostępne są w różnych formach, dzięki czemu można dobrać idealny wariant do własnych potrzeb. W szerokiej ofercie możesz znaleźć produkty, które dopieszczą Twój samochód zarówno z zewnątrz, jak i od środka. 

Sklep Motogo oferuje wiele produktów uznanej marki ADBL. Z pewnością wszyscy miłośnicy czterech kółek docenią tę polską firmę, która od lat cieszy się ogromną popularnością. Dbanie o samochód to nie tylko regularny przegląd, ale też zachowanie blasku lakieru, nadwozia czy felg. Aby dłużej cieszyć się doskonałym wyglądem swojego samochodu, warto postawić na profesjonalne produkty, które są skuteczne i przede wszystkim bezpieczne w użyciu.