Uwaga na kochanków-oszustów

Dziś, gdy trudno o odnalezienie partnera i przy możliwościach, jakie oferują portale randkowe, niestety łatwo jest trafić na oszusta. Wykorzystują oni kobiety, rozkochując je w sobie, by następnie wykorzystać i okraść. Na takich oszustów trafia coraz więcej kobiet, często się czyta o ich sprawach na forach, gdzie często się jednoczą w celu zdekonspirowania sprawcy. Często jednak odnalezienie go na własną rękę jest bardzo trudnym zadaniem, a nawet niemożliwym, dlatego wówczas o pomoc warto jest poprosić profesjonalnego detektywa.

Kochankowie rozkochujący w sobie ofiarę w celach kradzieży potocznie nazywani są tulipanami. W Internecie pełno jest ostrzeżeń i zdjęć panów, którzy wynaleźli sobie taką niszę celem szybkiego wzbogacenia się. Tacy panowie są przemili, dobrzy i kochani, rozkochują w sobie ofiarę by następnie ją okraść i zniknąć.

Do biur detektywistycznych często trafiają zgłoszenia o tego typu panach spotkanych na portalach randkowych. Wykradają oni skarby z domów naiwnych kobiet i ślad po nich ginie. Wielu z nich wyłudza pieniądze na litość, przedstawiają badania lekarskie świadczące o chorobie i wówczas często uda im się wyprosić kilka lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Często też oni proszą o pożyczkę na spłatę długów, po czym szybko znikają.

Jeśli i Ty trafiłaś na takiego oszusta zleć wytropienie oszusta przez detektywa. Znajdzie on sprawcę, namierzy jego miejsce zamieszkania i tym samym uda mu się uchronić kolejne kobiety przed spotkaniem z nim. Detektyw w pierwszej kolejności zbierze od Ciebie wszystkie informacje na temat Pana oszusta, jeśli posiadasz jego zdjęcie, będzie ono bardzo pomocne w sprawie. Później detektyw przeprowadzi śledztwo. Tropienie może zająć dużo czasu, jednak okaże się skuteczne. Detektyw dowie się wszystkiego na temat sprawcy, a także powinno mu się udać odzyskać ukradzione pieniądze.

zdrada partnerska

Na podstawie zebranych przez detektywa dowodów, będziesz mogła skierować sprawę na policję, co może nawet przyczynić się do zamknięcia oszusta w więzieniu. Jego postępowanie łamie paragrafy karne. Dlatego jeśli tylko spotka Cię przykre złamanie serca przez oszusta, koniecznie zgłoś tą sprawę do biura detektywistycznego. Detektyw nie tylko odnajdzie oszusta, ale także namierzy inne kobiety, które spotkały się z tym Panem, co umożliwi wniesienie pozwu zbiorowego przeciw niemu.

Detektyw uda się na poszukiwanie sprawcy w pełnym wyposażeniu, w skład którego będzie wchodził aparat, ukryta kamera oraz dyktafon. Jeśli już tylko uda się namierzyć oszusta, detektyw przeprowadzi pełną obserwacją. Dostarczy ona wszystkie informacje na temat oszusta. Detektyw dowie się, gdzie ten Pan mieszka, jaki jest jego stan cywilny, gdzie pracuje, czy ma dzieci, jaka jest przeszłość. Dowie się także, czy skrzywdzona Pani jest tylko jednorazowym przypadkiem, czy działa on na pełną skalę. Na bazie przeprowadzone śledztwa detektyw sporządzi protokół w formie pisemnej, który będzie zawierać dodatkowo wszystkie dowody w sprawie, zaliczać się do nich będą zdjęcia, nagrania i inne dokumentacje świadczące o przestępstwie.

Kochankami oszustami są Panowie w każdym przedziale wiekowym. Zaliczają się do nich rozwodnicy, kawalerowie, a także Panowie w stałym związku małżeńskim. Często decydują się oni na takie oszustwa, gdyż jest to szansa na szybkie wzbogacenie się. Wiele kobiet wstydzi się zgłaszać tego typu sprawy na policję, gdyż wstydzi się swojej naiwności. Wiele kobiet myśli też, że skoro złożyły podpis na zgodzie na pożyczkę, to nie mają żadnych szans na wygranie tego typu sprawy. Mylą się one, każda kobieta która została zmuszona do pożyczenia pieniędzy, bądź nawet zaciągnęła na siebie pożyczkę, może zgłosić oszusta na policję. Jeśli nie ma jego danych osobowych, gdyż okazały się one nieprawdziwe, wówczas ich odnalezienie można zostawić detektywowi. Sprawny detektyw szybko i dyskretnie namierzy oszusta. Wszystkie informacje zebrane przez detektywa i materiały dowodowe można wykorzystać na komisariacie policji, a także na ewentualnej sprawie sądowej. Więcej informacji na temat oszustw można znaleźć na stronie www.detektyw.com.pl/oszustwa/.